Treningstidene for Judo

Man Nybegynnere og gule belter
Barn 6-12 år
Michelle, Svein og Alf
1730-1830

Adresse:

Tomteveien 21
1618 Fredrikstad

 Koordinater:

Desimal:
Lat 59.2343139648
Lon 10.9897637599

Kart

 QR-kode:

Scan med mobil og lagre url'en

Fra og med orange 1 og oppover
Barn 6-12 år
Michelle, Svein og Alf
1830-1930
Ungdom, junior, senior
Fra 13 år
Knut
1930-2100
Ons Nybegynnere og gule belter
Barn 6-12 år
Michelle, Svein og Alf
1730-1830
Fra og med orange 1 og oppover
Barn 6-12 år
Michelle, Svein og Alf
1830-1930
Ungdom, junior, senior
Fra 13 år
Knut
1930-2100
 Tors Nybegynner, grunntrening
Ungdom fra 13 år, junior og senior
Svein og Sven
1800-1900
Fre Teknikktrening ungdom, junior, senior videregående.
Knut, Erik og Michelle
1815-1915

Fredrikstad kampsportklubb holder til i lokalene til Nedre Glomma Turn,
Tomteveien 21, 1618 Fredrikstad

830 cup på Kongsberg

 


Fredrikstad Kampsportklubb stilte med 10 utøvere under årets Norgescup i Kongsberghallen.
Nicoline Rubinstein, Tobias Grønli, Kent Stensrud, Johan Nordstrand, Adele Olsen, Erika Begby og Kristoffer Weel stilte i u15.
Markus Hansen i u18 og Michelle Harefallet i både u18 og u21.
Nichlas Johansen i senior.

Dagens fangst ble;
Gull til Nicoline i u15 jenter -44kg, tross at hun egentlig går i -36kg.
Michelle tok gull i u18 jenter -52kg og u21 damer -57kg.

Sølv ble det  til Johan i u15 gutter -42kg.
Bronse ble det til Kristoffer i u15 -66kg, Tobias i u15 -55kg,  og Markus i u18 -73kg

 

Karl-Martin og Knut
– Coacher -

uke 43

Bård og Madelene er i USA denne uka.

Madelene deltar i junior VM.

Vi ønsker lykke til!!

 

Knut er vikar for Bård på onsdagstreninga.

Ungdomstreninga fredag 24.oktober kl.17.00 utgår også, men ungdommene er velkomne til å trene med voksenpartiet kl.18.15.

 

NM – dag 2

Dagens fangst:

Kongepokal.
To gull.
En sølv.
En bronse.
Og en femteplass.

GULL:

Madelene Rubinstein senior -57 kg
Madelene Rubinstein senior åpen klasse – 63 kg og KONGEPOKAL

SØLV:

Linus Vinje senior – 73 kg

BRONSE:

Linus Vinje senior Åpen klassen – 73 kg

5.plass:

Nichlas Johansen

Oppsummering av hele NM:

Da ble det 6 gull, 4 sølv og 5 bronse og en 5.plass på oss totalt under NM.
I tillegg til kongepokalen.

Kjempeinnsats av alle sammen

 

NM – første dag

Første dag av NM i Sande ble en stor sportslig opptur for klubben.

Ikke mindre enn fire gull, 3 sølv og 4 bronse sikret klubbens utøvere seg.

Vi gratulerer.

Gull og Norgesmestere:

Johan Nordstrand, u15 -38kg

Philippe Hultengren u15 -46kg

Michelle Harefallet u18 -52kg

Madelene Rubinstein u21 -52kg

 

Sølv:

Nikoline Rubinstein u15 -44kg

Kristoffer Weel u15 -66kg

Michelle Harefallet u21 -52kg

 

Bronse:

Adele Olsen u15 44kg

Erika Begby u15 -52kg

Markus Hansen u18 -73kg

Linus Vinje u21 -73kg

 

Juba Pool

Klokken 07.00 dro Sander Johansen, Kim Andre Gillerstedt-Ørmen og Zad Hansen fra Fredrikstad Kampsportklubb inn for å delta på det tredje Juba Pool stevnet i Nadderud hallen på Bekkestua.

Sander var førsteman ut og gikk fem veldig bra kamper og kunne gå av matta og se seg selv ubeseiret!

Kim var nummer to til å gå ut på matta og vise hva han kunne. Etter fire gode kamper hadde han vunnet én, kjempet seg til en uavgjort og tapt to. Både coach og utøver er veldig fornøyd med innsatsen hans.

Zad var siste fra klubben til å vise sine ferdigheter på matten. Etter 5 kamper kunne han gå av matten med et smil, for han hadde også vunnet alle sine kamper!

Flott innsats fra alle 3!


Michelle Harefallet, coach
←Older